General Mobile Discovery Eşittir Mesajı

General Mobile Discovery telofonları büyük bir açıkla karşı karşıya. Discovery telefonlara gelen bir eşittir mesajı ile telefonunuz aniden kapanıyor ve açılıyor.
Mesaja yalnızca ” = ” deyip General Mobile Discovery kullanan birine bu mesajı attığınızda telefonu aniden kapanacaktır. Şimdilik tüm discovery telefonlarda olan bu açık güncellemelerle giderilmesi bekleniyor.Yoksa birçok kişinin telefonu sürekli restart atacak gibi. Şimdi bunu deneme vakti = mesajı yazıp Discovery telefon kullanan bir arkadaşınıza mesajı atın ve zevk ile izleyin.

7 thoughts on “General Mobile Discovery Eşittir Mesajı

  1. discovery = mesaji tek çözümü telefonu güncellemeniz. Ama şuan Discovery için 4.4 kit kat sürümü tavsiye edilmiyor.

  2. MediaTek işlemcisi olan telefonların genel hatası bu. Casper VIA telefonlarda da deneyebilirsiniz. Ayrıca discovery 4.2 son güncellemesi ile bu durum giderilmiştir .

  3. ben de discovery var nişanlıma da almıştım. Bugün nişanlıma kuzeni bu mesajı atınca anladık bu sorunu onun telefonu kapanıp açıldı. denemek için aynı mesajı nişanlım bana da attı ancak benim telefonum kapanıp açılmadı.( Not benim telefonum birkaç kez güncelleme aldı.)

    1. Discovery güncellendiğinde bu açık kapanmaktadır. Güncellenmeyen telefonlar mesaj geldiğinde yine kapanıp açılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.